O nas

Klimatyzacja to nasza specjalność. Zamontowaliśmy już ponad 10 000 urządzeń.

Jako oficjalny, Autoryzowany Partner i Autoryzowana Stacja Serwisowa LG Electronics Polska, firma Clima Komfort jest w stanie dostarczyć swoim Klientom rozwiązania nowoczesne i sprawdzone – wyróżniające się zarówno ponadprzeciętnym designem, jak i efektywnym działaniem.

W naszej ofercie znalazły się rozmaite klimatyzatory LG. Tak rozbudowany asortyment to przede wszystkim sposobność na dobranie modelu i typu klimatyzacji LG do charakteru danego budynku i specyfiki miejsca.

Wśród proponowanych urządzeń znajdują się m.in.: ścienne (typ Split), przypodłogowo-sufitowe, kanałowe, kasetonowe lub ścienne. Jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom również odpowiednie rozwiązania dostosowane do budynku wielkokubaturowych – systemy MULTI.

Pragniemy podkreślić, że w Państwa ręce oddajemy urządzenia ekologiczne, których działanie jest całkowicie nieszkodliwe dla środowiska naturalnego (głównie dzięki czynnikowi chłodniczemu R410A – zgodnemu z obowiązującymi normami oraz odpowiednim filtrom i systemom oczyszczania powietrza).

W przypadku jakichkolwiek pytań – zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Są oni w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości, wyjaśnić kwestie techniczne oraz specyfikę prac monterskich. Pomogą również dobrać takie klimatyzatory LG, które zarówno pod kątem działania, jak i designu w pełni odpowiadają specyfice pomieszczenia. Jesteśmy przekonani, że efektywnie dobrana klimatyzacja LG pozwoli również cieszyć się odczuwalnymi oszczędnościami energetycznymi.

Porozmawiajmy

Montujemy i serwisujemy systemy klimatyzacji w całej Polsce